![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/photocollage_202231820384303.jpg)
Bilim Şenligi ve Pi Günü için standlarımız kuruldu.
20 Mart 2022![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/IMG-20220322-WA0062.jpg)
Bilim İnsanları Defilesi
24 Mart 2022![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/photocollage_20223220106858.jpg)
TED Kuzey Kıbrıs Kolejinde geçtiğimiz hafta yapılan Pi Günü ve Bilim Şenliği etkinlikleri tamamlandı. 3 yaş sınıfı öğrencilerimiz birer deney öğretmeni olarak “Ailemle Deney Yapıyorum” etkinliğinde anne-babalarına rehber oldular. Çok keyifli anlar geçirdiğimiz günde deneyimizi nefes oyunu ile tamamladık. Ardından mikroskoba nasıl bakacaklarını ailelerine öğreten miniklerimizin yüzündeki tebessüm görülmeye değerdi.