![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2023/06/IMG-20230601-WA0016.jpg)
1 Haziran Dünya Çocuk Günü
1 Haziran 2023Lise Giriş ve Burs Sınavı Sonuçları
3 Haziran 2023![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2023/06/IMG-20230602-WA0011-900x480.jpg)
31 Mayıs 2023 Çarşamba günü Atatürk Kapalı Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen “KKTC Şampiyon Melekler Yıldızlar Yüzme Kıbrıs Birinciliği” müsabakasına okulumuz öğrencilerinden Celine Düzen ve Barbaros Altın katıldı. Celine Düzen 50 m kelebekte 40.90 derecesi ile ikinci, Barbaros Altın 50 m serbestte 35.00 derecesi ile ikinci ve 50 m sırtüstünde 41.18 derecesi ile üçüncü olmuştur.
TED Kuzey Kıbrıs Koleji olarak öğrencilerimizi sadece eğitim hayatlarında değil sosyal gelişim alanlarında da destekliyoruz.
Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.