![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/20220517_143510.jpg)
Genç TV’nin Konuğuyduk
18 Mayıs 2022![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/image002.jpg)
TKJMUN’22 Konferansı
18 Mayıs 2022![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/IMG-20220512-WA0057.jpg)
TED Kuzey Kıbrıs Koleji, 11 YKS sayısal grubu öğrencileri bilim şenliği kapsamında “science” adlı grafiti pano yarışmasında birinci oldular. Öğrencilerimiz, bu bağlamda Kuzey Kıbrıs’ta bulunan canlı çeşitliliğini incelemek amacı ile Yakın Doğu Üniversitesi Herbaryum ve Doğa Tarihi Müzesine geziye gitme hakki kazandılar. Ülkemizin doğal güzelliklerinin canlı örneklerini görerek Bilimsel yönlerini güçlendirdiler.