![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/WhatsApp-Image-2022-02-22-at-12.26.07-2.jpeg)
3.Sınıf öğrencilerinin ısı, sıcaklık, buharlaşma, erime kavramlarıyla ilgili deney çalışmaları
1 Mart 2022![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/1646113896606.jpg)
Alsancak Müze Gemi Ziyareti
1 Mart 2022![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/WhatsApp-Image-2022-03-01-at-12.45.15.jpeg)
Okulumuzun İlkokul, Ortaokul ve Lise Zümre Başkanları,17 -20 Şubat 2022 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen TED Okulları Yabancı Dil Kitap Komisyonu toplantısına katılmışlardır. Oldukça verimli geçen toplantıda, 2022-2023 Eğitim-Öğretim dönemi için kitaplar incelenmiş ve kitap havuzu oluşturulmuştur.