![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/ilkokul-Erkek-basketbol-takımı2.jpg)
İlkokul Basketbolda Büyük Başarı Kazandı
20 Ocak 2020![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/8.jpg)
Basketbolda Dostluk Kazandı
26 Ocak 2020![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/83343238_479435172958483_3898633185713455104_n.jpg)
Ortaokul öğrencilerimizden Nehir Andaç ve Cevdet Minalay, The Associated Board of the Royal Schools of Music tarafından düzenlenen müzik sınavlarında Grade 3 ve Grade 5 Keman performans sınavlarından yüksek dercelerle geçerek bizleri gururlandırmışlardır. Ayrıca öğrencimiz Cevdet Minalay, music Theory Grade 5 sınavını da distinction alarak tamamlamıştır.