![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/IMG-20191123-WA0031.jpg)
TED Okulları Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerine Yönelik Hizmet İçi Eğitimi
29 Kasım 2019![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/18-IMG_2310.jpg)
Okul Aile Birliği Seçimi Gerçekleşti
10 Aralık 2019![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/20191121_151209.jpg)
21 Kasım 2019 Perşembe günü, saat 14.30’da, Türkiye’nin tanınmış müzik eğitmeni, çocuk şarkıları bestecisi ve Orff Schulwerk eğitimcisi Onur EROL, yine kendi bestelerinden oluşan “Karamela Sepeti” çocuk şarkılarını, okulumuz 3 yaştan 3. sınıfa kadar olan öğrencilerine yönelik, okulumuz Rauf Raif Denktaş Konferans Salonu’nda çocuklar ile birlikte oynayıp eğlenerek söylemiştir.