![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/thumbnail__private_var_mobile_Containers_Data_Application_0450BD45-DF47-418A-B9B5-C6E8FC045A10_tmp_B45A0E3C-20E9-4374-A5A5-C2F416FABA23_Image.jpg)
“Gel Ne Olursan Ol Yine Gel…”
20 Aralık 2019![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/BTEC_TÜRKCELL-2.jpg)
BTEC Turkcell Gezisi
20 Aralık 2019![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/thumbnail__private_var_mobile_Containers_Data_Application_0450BD45-DF47-418A-B9B5-C6E8FC045A10_tmp_0048E721-34D5-4C50-B509-558EA22C6FD1_Image.jpg)
17 Aralık Salı günü BRT Stüdyoları’nda gerçekleşen “Liseler Yarışıyor” adlı yarışma programına Lise öğrencilerimizden Dilara Ulukul (10.sınıf), Özkan Çelik (12.sınıf) ve Azra Aygün (11.sınıf) katıldı. Sınıf arkadaşlarının da destekleriyle beraber; tarih, edebiyat, coğrafya, genel kültür ve matematik alanında toplam otuz sorunun sorulduğu yarışmada öğrencilerimiz 24 puan ile Hala Sultan İlahiyat Koleji’ni ve Lapta Yavuzlar Lisesi’ni geride bırakarak yarışmanın grup birincisi oldular.