![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/79370235_682651462263984_8682971662464843776_n.jpg)
3. Liseler Arası Ses Buluşması
20 Aralık 2019![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/thumbnail__private_var_mobile_Containers_Data_Application_0450BD45-DF47-418A-B9B5-C6E8FC045A10_tmp_B45A0E3C-20E9-4374-A5A5-C2F416FABA23_Image.jpg)
“Gel Ne Olursan Ol Yine Gel…”
20 Aralık 2019![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/581e7f29-e0fe-4adb-a672-77c823dacd26.jpg)
İngilizce Oyun Günü Programı 1. Etkinliği 18 Aralık 2019 tarihinde ortaokul ve liseden oluşan katılımcı öğrencilerle eğlenceli bir şekilde gerçekleşti. Öğrenciler gruplar hâlinde – That Better Team V Winning is our Forte- kelime anlatma oyununda kıyasıya yarıştılar. Ortaokuldan That Better Team, liseden de yine That Better Team takım olarak kazandıkları ödül keklerini aldılar. Tüm katılımcıları tebrik ederiz.