![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2018/05/19-ekim-2018-3.jpg)
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun…
18 Mayıs 2018Çanakkale Kampları ile ilgili duyuru
21 Mayıs 2018![](https://www.tedkuzeykibris.k12.tr/wp-content/uploads/2018/06/IMG-20180606-WA0025.jpg)
Telsim ve Foder’in işbirliğiyle düzenlenen ilkokul ve ortaokul çocuk gözüyle fotoğraf yarışmasına, görsel sanatlar öğretmeni Gülümser DEMİRBİLEK ‘in düzenlemiş olduğu geziye katılan öğrencilerin çektikleri fotoğraflarla katılım sağlanmıştır. Yapılan değerlendirmeler sonucu , 4B sınıfı öğrencimiz Öztan Özkan ÖZATAY, 2’nci
lik ödülü almıştır. Ayrıca, Doruk AĞDAŞ , Mehmet özan ÖZATAY (2 fotoğrafı sergilendi), cemaliye polatkan ( 2 fotoğrfı sergilendi), Aral AKSU(4 fotoğrafı sergilendi), Elvin ALTUĞ, Çağan Efe KILIÇ , İlayda ÇEK, Gülşen MAHAN, Önder AKSAY , Öykü KILIÇ, Nidai Aksay, Cevdet MİNALAY, Nehir FASLI, Öztan Özhan ÖZATAY ‘ın fotoğrafları sergilenmeye değer bulunmuştur.